Antras testas

 Šviesiu metu važiuojant iš pradžių buvo keista matyti plačias padangas, ir atrodė, kad važiuoju kažkokiu ne „fat“ bet super baiku.  Su šiuo dviračiu miško keliukai ar vėžės nekelia jokio diskonforto, gali laisvai laipioti vagomis ir nesibaiminti, kad reikės labai balansuoti nenorint nusiversti į krūmus.

Taip atsitiko, kad pirmą kartą,  šiuo dviračiu pravažiavau jau sutemus be šviesų, žvyruotu keliu, nematant kelio paviršiaus.  Nelabai supratau koks tai paviršius, tačiau spėjau, kad gana grubi akmenuota skalda, o įspūdis buvo tarytum dviračio padangos lėkė skaldos paviršium, o ne smigo gilyn prarandant stabilumą, kaip būtų su paprastomis padangomis.  Iš kitos pusės, tai ne asfaltas ir jutau šiokį tokį nešiojimą į šonus, bet lyg būčiau ant keturių ratų, ar būtų kažkoks pažemintas svorio centras. 

 Taip pat įspūdį padarė greitis, kurį galima išvystyti važiuojant asfaltu aukščiausia pavara. Aišku, dviratis ne tam skirtas, bet kadangi padangos buvo gerai pripūstos, sakyčiau, visai linksma ir asfaltu, jeigu negąsdina padangų garsas, nes jis tikrai nemažas.

Egidijus G