Gaudyk vėją, lyg tai Tau būtų įprasta

 Norime supažindinti Jus su Riese & Müller elektriniais dviračiais. Rinka jau prisipildžiusi elektriniais dviračiais. Kodėl su Riese & Müller ? Atsakymas slypi viename žodyje : Kokybė. Dar galima pridėti ir vokišką patikimumą. Nesiekiame daug aprašinėti apie šiuos dviračius nes tai dar patys gamintojai. 

E-Dviračiai iš Riese & Müller

Nenuostabu, jog e-dviratis turi kelias ypatybes. Su juo galite atlikti kasdieninę kelionę mieste ir tą patį vakarą pasiekti aukščiausius bei stačiausius kalnus. Atrodo, jog tam reikia specialaus pasiruošimo...Sportinio?. Mes teigtume kitaip: be pastangų. Su kiekvienu pedalo sūkiu, pajausite didžiulę jėgą. Tiksliau kalbant, Bosh elektrinių variklių jėgą. Nuo dabar priešpriešinis vėjas taps geriausiu draugu. Būtent toks ir turi būti važiavimas dviračiu. Visiems keliams ir kiekvienam tiksliui siūlome 16 e-dviračių su įvairių pavarų variacijomis, kurių pagalbinė elektros variklio trauka siekia nuo 25 km/h iki 45 km/h. Nuo sportiško varianto iki patogesnio. Funkcionalu ir personalizuota. Visa tai – legendinės vokiškos inžinerijos produktas.

Šiuo metu galime suteikti galimybę išbandyti važiavimo malonumą šiais  Riese & Müller modeliais :

Spausti čia Charger GX Rohlof
Spausti čia Homage Nuvinci
Spausti čia Nevo Touring

Charger GX Keliauk per pasaulį su 500 W jėga

Žvyras.Purvas. Smėlis ir dulkės. Kuomet ten esi, galvoji „Kodėl aš?“. Tačiau, keliauti nori. Nuo pat to momento kai atsirandi gamtoje su Charger GX, šiam dviračiui pradedi jausti priklausomybę. Jauti koks vikrus ir tvirtas yra Charger GX, ir tuoj pat įprasti keliai Tau tampa tik praeitis. Visam laikui. Didelis pavarų diapazonas ir Bosh Performance CX variklio sūkio momento jėga buvo suskurti prisijaukinti laukinę gamtos pusę ir kopti į stačiausius kalnus. Jeigu gamta žaidžia geriausiomis kortomis, Fat padangos niekada tavęs nepaliks užstrigusio ar skendančio. Tavo vienos dienos išvyka gali trukti bet kur, kol tau gelbės 500 Wh baterija. Tai ilgas kelias. Amortizuojantis ir odinis balnelis riedėjimą padarys malonų. Kai atvyksti atgal į kasdienybę ir miestą – jau nebegali savo gyvenimo įsivaizduoti be purvo.

Homage - Ribos egzistuoja tik tavo mintyse

Visi keliai veda į Romą. Visi pasaulio keliai sudaro 29,357,026 kilometrų. Į šį skaičių neįtraukiami šalutiniai keliukai. Vien tam, jog įsitikintumę, jog nepražiopsotumėte nei vieno centimetro iš šių kelių, sukūrėme Homage. Miesto dviračio komforto ir kalnų dviračio tipo rėmo derinys suteikia neribotas šio dviračio panaudojimo galimybes. Control Tecnhology ir hidrauliniai-diskiniai stabdžiai dviratį išlaiko stabilų net ir dideliame greityje. Be to, Homage komplektuojamas su Bosh Performance elektrovarikliu, kuris siekia 25 km/h. HS versija seikia 45 km/h. Tai džiaugsmas, kuris neleis pasirinkti trumpiausio kelio iki Romos.

Nevo  Lenkiantis laiką

Lenktas rėmas? Neskamba labai sportiškai, tiesa? Nevo jus nustebins. Šokiruojantis siluetas, platus rėmo profilis, aštrus dizainas suteikia sportiškumo. Dėl baterijos pozicijos, esanti rėmo apačioje, dviračio dizaino kalba primena motociklą. Funkcionalumo prasme, tai suteikia stabilesnį važiavimą dviračiu. Kelioninis ir patogus dviratis, kartu ir išskirtinai sportiškas – Nevo, ne tik naujas Riese & Müller gamos produktas, bet ir ateities kartų e-dviratis.